Okap Elica Kuadra Island IX/A/60 stal nierdzewna (PRF0007028A)
Elica Kuadra Island IX/A/60 stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Kuadra Island IX/A/60 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Elica NAS RTV AGD Okap wyspowy Elica KUADRA ISLAND IX/A/60 Stal | 5 699 zł |
Okap ELICA KUADRA ISLAND IX/A/60 | 5 699 zł |
Okap wyspowy ELICA KUADRA ISLAND IX/A/60 stal nierdzewna (PRF0007028A) KOD | 5 699 zł |
RABAT 10kod: ELI10 Okap wyspowy ELICA KUADRA ISLAND IX/A/60 stal nierdzew | 5 699 zł |
Okap ELICA Kuadra Island IX/A/60 PRF0007028A - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! | 5 699 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →