Okap Elica Haiku BL/A/32 czarny (PRF0146263)
Elica Haiku BL/A/32 czarny 2020 rokwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Haiku BL/A/32 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap ELICA HAIKU BL/A/32 | 6 599 zł |
Okap przyścienny ELICA HAIKU BL/A/32 czarne szkło (PRF0146263) KODRABATOWY | 6 599 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA HAIKU BL/A/32 c | 6 599 zł |
Elica okap Haiku BL/A/32 PRF0146263 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwarancj | 6 599 zł |
Okap Elica HAIKU BL/A/32 czarny PRF0146263 wyciąg | 6 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →