Okap Elica Missy LUX IX/A/60 stal nierdzewna
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Elica Missy LUX IX/A/60 stal nierdzewna wydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Missy LUX IX/A/60 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELICA Okap ELICA MISSY PB IX/A/60 Srebrny | 449 zł |
Okap ELICA Missy PB IX/A/60 Inox | 449 zł |
Okap ELICA Missy PB IX/A/60 Inox PRF0091761B | 449 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →