Okap Elica Haiku WH/A/32 biały
Elica Haiku WH/A/32 biały wydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Haiku WH/A/32 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap ELICA HAIKU WH/A/32 | 6 599 zł |
Okap przyścienny ELICA HAIKU WH/A/32 biały krion (PRF0146267) KODRABATOWYE | 6 599 zł |
RABAT 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA HAIKU WH/A/32 biały krion (PRF0 | 6 599 zł |
Okap Elica Haiku WH/A/32 PRF0146267 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwarancj | 6 599 zł |
Okap Elica HAIKU WH/A/32 biały krion PRF0146267 wyciąg | 6 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →