Okap Elica Plat WH/F/55 biały
Zdjęcia 4 |
Elica Plat WH/F/55 biały 2021 rokwydajny biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Plat WH/F/55 biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Elica NAS RTV AGD Okap naścienny Elica PLAT WH/F/55 Białe szkło LED | 4 299 zł |
Okap ELICA PLAT WH/F/55 | 4 699 zł |
Okap przyścienny ELICA PLAT WH/F/55 białe szkło (PRF0165707) KODRABATOWYEL | 4 299 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA PLAT WH/F/55 bi | 4 299 zł |
Okap Elica Plat WH/F/55 PRF0165707 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwarancja | 4 299 zł |
Okap Elica PLAT WH/F/55 biały PRF0165707 pochłaniacz | 4 299 zł |
Modyfikacje Elica Plat WH/F/55
Ceny na Elica Plat WH/F/55 |
---|---|---|---|---|
Elica Plat WH/F/55 biały | od 4 299 zł | 8 oferty | ||
Elica Plat BL/F/55 czarny | od 4 299 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →