Okap Elica Super Plat BL/F/80 czarny
Zdjęcia 5 |
Elica Super Plat BL/F/80 czarny 2021 rokwydajny czarny szary |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Super Plat BL/F/80 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Elica NAS RTV AGD Okap naścienny Elica SUPER PLAT Czarne szkło 80cm | 5 999 zł |
Okap ELICA SUPER PLAT BL/F/80 | 5 999 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap przyścienny ELICA SUPER PLAT BL/F/80 czarne szkło | 5 999 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA SUPER PLAT BL/F | 5 999 zł |
Okap Elica Super Plat BL/F/80 PRF0164980 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwa | 5 999 zł |
Okap Elica Super Plat BL/F/80 PRF0164980 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwa | 5 999 zł |
Modyfikacje Elica Super Plat BL/F/80
Ceny na Elica Super Plat BL/F/80 |
---|---|---|---|---|
Elica Super Plat BL/F/80 czarny | od 5 999 zł | 6 oferty | ||
Elica Super Plat GR/F/80 szary | od 5 999 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →