Витяжка Elica Rules Naked F/90
Elica Rules Naked F/90 2020 рік |
|
Корпус можна обробити тим же матеріалом, з якого зроблені інші елементи меблів. Це дасть змогу замаскувати витяжку.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Rules Naked F/90
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap ELICA RULES NAKED/F/90 | 3 999 zł |
Okap przyścienny ELICA RULES NAKED/F/90 front meblowy (PRF0163757) KODRABA | 3 999 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA RULES NAKED/F/9 | 3 999 zł |
Okap Elica Rules Naked/F/90 PRF0163757 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwara | 3 999 zł |
Okap Elica RULES NAKED/F/90 front meblowy PRF0163757 pochłaniacz | 3 999 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →