Okap Elica Lane BL/A/72 czarny
Zdjęcia 3 |
Elica Lane BL/A/72 czarny 2020 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Lane BL/A/72 czarny
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELICA Okap ELICA LANE BL/A/72 Czarny | 1 599 zł |
Elica Okap LANE BL/A/72 HZELIOZLANBLA72 | 1 599 zł |
Elica LANE BL/A/72 | 1 255 zł |
Okap ELICA Lane BL/A/72 Czarny | 1 300 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Elica Lane BL/A/72
Ceny na Elica Lane BL/A/72 |
---|---|---|---|---|
Elica Lane WH/A/72 biały | od 1 279 zł | 11 oferty | ||
Elica Lane BL/A/72 czarny | od 1 255 zł | 17 oferty | ||
Elica Lane IX/A/72 stal nierdzewna | od 1 039 zł | 23 oferty | ||
Elica Lane GR/A/72 szary | od 1 100 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →