Okap Elica Fold BL/A/52 czarny
Zdjęcia 3 |
Elica Fold BL/A/52 czarny czarny szary |
|
Cichy, w pełni zabudowany okap kuchenny sterowany elektromechanicznie (przyciskiem) z wygodnym oświetleniem LED, trwałym silnikiem elektrycznym i energooszczędnymi lampami LED. Pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej na rok 2023, przeznaczony do obsługi kuchni o powierzchni do 14 m². Zabudowany jest w szafce bezpośrednio nad płytą, pozostawiając widoczną jedynie poziomą powierzchnię roboczą filtra oraz przyciskowy panel sterujący, którego podświetlenie LED przyda się szczególnie wieczorem/nocą.
Szerokość okapu Elica Fold BL/A/52 wynosi 51,4 cm i pozwala na pełną obsługę każdego kompaktowego modelu płyty kuchennej. Cechą wyróżniającą to urządzenie jest niski poziom hałasu (przy pierwszych obrotach do 46 dB), uzyskany dzięki zastosowaniu wysokiej jakości silnika elektrycznego z wytrzymałymi łożyskami oraz zoptymalizowanego wirnika turbinowego. Proste sterowanie elektromechaniczne pozwala na wybór trzech głównych trybów wydajności oraz dodatkowego trybu intensywnego. Pierwsza prędkość tworzy minimalny poziom hałasu, który nie będzie zakłócał spokojnej rozmowy ani nie budził dziecka. Maksymalna wydajność (600 m³/h przy poziomie hałasu 65 dB) pomoże zorganizować szybką wentylację kuchni. Wyposażony jest w filtr aluminiowy, osobno można dokupić filtr węglowy do pracy w trybie recyrkulacji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Kup Elica Fold BL/A/52 czarny
Wszystkie ceny 11 →Elica FOLD BL MAT/A/52 | 879 zł |
Okap ELICA Fold BL Mat A 52 Czarny | 899 zł |
Okap ELICA Fold BL Mat A 52 Czarny PRF0181960 | 899 zł |
Okap ELICA Fold BL Mat A 52 Czarny | 899 zł |
Okap Elica FOLD BL MAT/A/52 | 899 zł |
Modyfikacje Elica Fold BL/A/52
Ceny na Elica Fold BL/A/52 |
---|---|---|---|---|
Elica Fold BL/A/52 czarny | od 879 zł | 11 oferty | ||
Elica Fold GR/A/52 szary | od 850 zł | 6 oferty |