Okap Elica Adele BLIX/A/60 stal nierdzewna (PRF0167314)
Zdjęcia 5 |
Elica Adele BLIX/A/60 stal nierdzewna 2021 rokwydajny czarny stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Adele BLIX/A/60 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap przyścienny ELICA ADELE BLIX/A/60 stal nierdzewna + czarne szkło (PRF | 2 599 zł |
RABAT 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA ADELE BLIX/A/60 stal nierdzewna | 2 599 zł |
Okap naścienny ELICA Adele BLIX/A/60 PRF0181770 - Użyj kodu EL10 - 10 raba | 2 599 zł |
ELICA Okap ADELE BLIX/A/60 PRF0167314 ! - Z KODem EL10 - RABAT 10 - Płać m | 2 249 zł |
Okap naścienny ELICA Adele BLIX/A/60 PRF0181770 - Użyj kodu EL10 - 10 raba | 2 599 zł |
Okap Elica ADÉLE BLIX/A/60 inox PRF0181770 wyciąg | 2 599 zł |
Modyfikacje Elica Adele BLIX/A/60
Ceny na Elica Adele BLIX/A/60 |
---|---|---|---|---|
Elica Adele BL/A/60 czarny | od 2 599 zł | 5 oferty | ||
Elica Adele BLIX/A/60 stal nierdzewna | od 2 249 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →