Okap Elica Majestic BL/A/90 czarny (PRF0116967A)
Zdjęcia 5 |
Elica Majestic BL/A/90 czarny biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Majestic BL/A/90 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Elica | 2 899 zł |
Okap ELICA MAJESTIC BL/A/90 BLACK | 2 899 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap przyścienny ELICA MAJESTIC BL/A/90 czarne szkło (P | 2 899 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA MAJESTIC BL/A/9 | 2 899 zł |
Okap Elica Majestic BL/A/90 PRF0116967A - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwar | 2 899 zł |
Okap Elica MAJESTIC BL/A/90 czarny PRF0116967A wyciąg | 2 899 zł |
Modyfikacje Elica Majestic BL/A/90
Ceny na Elica Majestic BL/A/90 |
---|---|---|---|---|
Elica Majestic WH/A/90 biały | od 2 899 zł | 1 oferta | ||
Elica Majestic BL/A/90 czarny | od 2 899 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →