Okap Akpo WK-9 Clarus PRO 60
Zdjęcia 14 |
Akpo WK-9 Clarus PRO 60 2022 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo WK-9 Clarus PRO 60
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap AKPO WK-9 Clarus Pro 60 Czarny | 690 zł |
Okap AKPO WK-9 Clarus Pro 60 Biały | 730 zł |
Okap AKPO WK-9 Clarus Pro 60 Biały CLARUS BIAŁY 60 PRO | 730 zł |
Okap AKPO WK-9 Clarus Pro 60 Biały | 730 zł |
Okap AKPO WK-9 Clarus Pro 60 Czarny CLARUS CZARNY 60 PRO | 690 zł |
Okap AKPO WK-9 Clarus Pro 60 Czarny | 690 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →