Okap Elica Getup Naked/A/90 grafit
Zdjęcia 6 |
Elica Getup Naked/A/90 grafit |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Getup Naked/A/90 grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap blatowy ELICA GETUP NAKED/A/90 | 9 399 zł |
Okap blatowy ELICA downdraft GETUP NAKED/A/90 kolor żeliwa + blat kuchenny | 9 399 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap blatowy ELICA downdraft GETUP NAK | 9 399 zł |
Okap Elica Getup Naked/A/90 PRF0162869 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwara | 9 399 zł |
Okap Elica Getup Naked/A/90 PRF0162869 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwara | 9 399 zł |
Modyfikacje Elica Getup Naked/A/90
Ceny na Elica Getup Naked/A/90 |
---|---|---|---|---|
Elica Getup BL MAT/A/90 czarny | od 8 499 zł | 6 oferty | ||
Elica Getup Naked/A/90 grafit | od 9 399 zł | 5 oferty | ||
Elica Getup IX/A/90 stal nierdzewna | od 9 399 zł | 6 oferty | ||
Elica Getup Cast Iron/A/90 szary | od 9 399 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →