Okap Faber Value BL A60 PB czarny (320.0557.543)
Faber Value BL A60 PB czarny wydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Value BL A60 PB czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Faber - Okap ścienny VALUE Czarne wykończenie 60cm F-320.0557.543 | 1 037 zł |
Faber Okap VALUE PB BK 60 F-320.0557.543 -(22)8777777 - NOWOŚĆ Dostawy bez | 899 zł |
Okap FABER VALUE PB PLUS BK 60 320.0557.543 Płać mniej za zakupy u nas - ( | 719 zł |
Faber Okap VALUE PB BK 60 F-320.0557.543 -(22)8777777 - NOWOŚĆ Dostawy bez | 899 zł |
Modyfikacje Faber Value BL A60 PB
Ceny na Faber Value BL A60 PB |
---|---|---|---|---|
Faber Value W A60 PB biały | od 1 037 zł | 1 oferta | ||
Faber Value BL A60 PB czarny | od 719 zł | 4 oferty | ||
Faber Value X A60 PB stal nierdzewna | od 1 096 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →