Okap Faber Chloe EV8P CG Matt A70 beżowy (110.0459.033)
Zdjęcia 3 |
Faber Chloe EV8P CG Matt A70 beżowy wydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Chloe EV8P CG Matt A70 beżowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FABER Okap ścienny CHLOè 70cm wykończenie wiejskie F-110.0459.033 | 3 765 zł |
Okap kominowy FABER Chloe Evo+ CG Matt 70 | 4 339 zł |
Faber Okap CHLOE EVO+ CG MATT 70 F-110.0459.033 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz | 4 199 zł |
Faber Okap CHLOE EVO+ CG MATT 70 F-110.0459.033 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz | 4 199 zł |
Modyfikacje Faber Chloe EV8P CG Matt A70
Ceny na Faber Chloe EV8P CG Matt A70 |
---|---|---|---|---|
Faber Chloe EV8P CG Matt A70 beżowy | od 3 765 zł | 5 oferty | ||
Faber Chloe EV8P OB A70 brązowy | od 4 948 zł | 6 oferty | ||
Faber Chloe EV8P OC A70 ciemnobrązowy | od 6 599 zł | 6 oferty | ||
Faber Chloe EV8P CI A70 czarny | od 6 299 zł | 7 oferty | ||
Faber Chloe EV8P DG Matt A70 grafit | od 3 765 zł | 5 oferty | ||
Faber Chloe EV8P OM A70 szary | od 4 948 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →