Okap Faber Beat X 45 stal nierdzewna
Zdjęcia 6 |
Faber Beat X 45 stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Beat X 45 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Kuchenny Wolnostojący Faber Beat X F45 | 3 189 zł |
Okap wyspowy FABER Beat X/BK Matt F-345.0655.177 - Użyj kodu BW5 a uzyskas | 2 699 zł |
FABER Okap wyspowy BEAT X 45 inox/czarny matowy, wersja pochłaniacz F-345. | 3 023 zł |
Okap wyspowy FABER Beat X/BK Matt F-345.0655.177 - Użyj kodu BW5 a uzyskas | 2 699 zł |
Modyfikacje Faber Beat X 45
Ceny na Faber Beat X 45 |
---|---|---|---|---|
Faber Beat WH Matt F45 biały | od 2 699 zł | 4 oferty | ||
Faber Beat BK Matt F45 czarny | od 2 290 zł | 10 oferty | ||
Faber Beat Dusty B Matt F45 granatowy | od 2 699 zł | 4 oferty | ||
Faber Beat Titanium Matt F45 srebrny | od 2 699 zł | 4 oferty | ||
Faber Beat X 45 stal nierdzewna | od 2 699 zł | 4 oferty | ||
Faber Beat DG Matt F45 szary | od 3 189 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →