Okap Falmec Quasar 90/800
Zdjęcia 3 |
Falmec Quasar 90/800 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Quasar 90/800
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Quasar Green.Tech 90 czarny | 6 149 zł |
Okap przyścienny Falmec Quasar 90 CZARNY | 4 999 zł |
Okap FALMEC QUASAR GREEN.TECH 90 czarny (800m3/h) **5LATGWARANCJI** jesteś | 6 146 zł |
FALMEC QUASAR 90 CZARNY FALMEC okap QUASAR 90 CZARNY 800 m3/h | 4 999 zł |
Falmec Quasar Green.Tech 90 czarny błyszczący 800 m³/h bezszczotkowy - Spr | 6 146 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →