Okap Falmec Light 120/500 Isola czarny
Falmec Light 120/500 Isola czarny 2022 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Light 120/500 Isola czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Light Isola 120 czarny mat | 12 699 zł |
Okap FALMEC Light Isola 120 500 m3/h | 12 699 zł |
Okap FALMEC LIGHT ISOLA 120 czarny (500m3/h) jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER2 | 12 696 zł |
Okap wyspowy FALMEC LIGHT ISOLA 120 czarny 500 m3/h |5LATGWARANCJI| dodatk | 12 692 zł |
Okap wyspowy FALMEC Light Isola 120 Brąz 500 m3/h | 12 699 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →