Okap Falmec Move Green.Tech 90/800
Falmec Move Green.Tech 90/800 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Move Green.Tech 90/800
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Move Green.Tech 90 biały | 5 549 zł |
Okap przyścienny FALMEC MOVE Green.Tech 90 czarny | 5 549 zł |
Okap FALMEC MOVE GREEN.TECH 90 biały (800m3/h) **5LATGWARANCJI** jesteśmyF | 5 546 zł |
FALMEC Move Green.Tech 90 biały 800 m³/h bezszczotkowy - Sprawdź Cene i Ku | 5 546 zł |
FALMEC okap MOVE GREEN.TECH 90 Biały *Kupuj TANIEJ u nas* - (22)-266-82-20 | 5 549 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →