Okap Falmec Laguna 90/800
Falmec Laguna 90/800 Designwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Laguna 90/800
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC Laguna 90 czarne szkło 800 m3/h | 7 299 zł |
**WYSYŁKA 24H** Korpus FALMEC okapu wyspowego LAGUNA ISOLA 90 H75 inox | 8 | 6 592 zł |
Okap FALMEC Laguna Isola 90 cm - 800 m3/h ( c.korpus + szkło ) + szkło Bia | 9 166 zł |
FALMEC okap wyspowy LAGUNA ISOLA 90 cm 800 m³/h - korpus *Kupuj TANIEJ u n | 6 599 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →