Okap Falmec Verso 55/800
Falmec Verso 55/800 Designwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Verso 55/800
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Verso 55 biały | 2 849 zł |
Okap Falmec Verso 55 Czarny | 2 849 zł |
Okap kuchenny przyścienny FALMEC Verso 55 biały 800 m³/h | 2 849 zł |
Okap FALMEC VERSO 55 biały (800m3/h) **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPREMI | 2 846 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap przyścienny FALMEC VERSO 55 biały | 800 m3/h |5LATGWA | 2 842 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →