Okap Falmec Mare 66/450
Falmec Mare 66/450 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Mare 66/450
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Mare E.ion 66 biały | 12 099 zł |
Okap FALMEC MARE E.ION 66 biały **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPREMIUMPAR | 12 096 zł |
Okap przyścienny FALMEC MARE E.ion 66 biały | 450 m3/h |5LATGWARANCJI| dod | 12 092 zł |
FALMEC MARE 66 BIAŁY OKAP PRZYŚCIENNY Mare E.ion Isola 66 biały 450 m³/h | 12 099 zł |
Falmec Mare E.ion 66 biały 450 m³/h - Sprawdź Cene i Kupuj Taniej ! (22)87 | 12 092 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →