Okap Falmec Inclina 60
Zdjęcia 4 |
Falmec Inclina 60 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Inclina 60
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC Inclina 60 Biały | 1 840 zł |
Okap FALMEC Inclina 60 Biały K4680009 | 1 840 zł |
Okap FALMEC Inclina 60 czarny | 1 849 zł |
Okap FALMEC INCLINA 60 biały (750m3/h) jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER2023| p | 1 846 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →