Okap Falmec Down Draft 90/600 (CDDW90.E1P2#ZZZI400F)
Falmec Down Draft 90/600 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Down Draft 90/600
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC DOWN DRAFT 90 stalowy (bez silnika) **5LATGWARANCJI** KODYRABA | 7 396 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap blatowy FALMEC DOWN DRAFT 90 inox | bez silnika |5LAT | 7 392 zł |
Falmec Down Draft 90 inox - korpus bez silnika - Sprawdź Cene i Kupuj Tani | 7 392 zł |
FALMEC okap DOWN DRAFT 90 inox (bez silnika) *Kupuj TANIEJ u nas* - (22)-2 | 7 399 zł |
Okap FALMEC DOWN DRAFT 90 biały (bez silnika) **5LATGWARANCJI** KODYRABATO | 7 396 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →