Okap Falmec Eolo E.ion 45/450 Isola
Zdjęcia 4 |
Falmec Eolo E.ion 45/450 Isola |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Eolo E.ion 45/450 Isola
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Eolo E.ion Isola 45 czarny | 11 199 zł |
Okap FALMEC Eolo E.ion Isola 45 biały 450 m3/h | 11 199 zł |
Okap FALMEC EOLO E.ION ISOLA 45 czarny **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPRE | 11 196 zł |
Okap wyspowy FALMEC EOLO E.ion ISOLA 45 czarny | 450 m3/h |5LATGWARANCJI| | 11 192 zł |
FALMEC EOLO ISOLA 45 CZARNY FALMEC okap E-ION System EOLO Isola 45 CZARNY | 11 199 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →