Okap Falmec Polar Oro 35/800 złoty (CPWN90.E4P2#ZZZC491F)
Falmec Polar Oro 35/800 złoty |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Polar Oro 35/800 złoty
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap przyścienny FALMEC POLAR ORO 35 ZŁOTY | 4 499 zł |
Okap kuchenny przyścienny złoty FALMEC Polar Oro 35cm 800m3/h | 4 499 zł |
Okap FALMEC POLAR ORO 35 (800m3/h) jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER2023| pytaj | 4 496 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap przyścienny FALMEC POLAR ORO 35 złoty | 800 m3/h |5LA | 4 492 zł |
Okap przyścienny tubowy cylindryczny FALMEC Polar Oro 35 800 m³/h - Sprawd | 4 489 zł |
Falmec Polar Oro Okap przyścienny 35 cm złoty CPWN90.E4P2#ZZZC491F - odbió | 4 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →