Okap Falmec Flipper NRS 85/800
Zdjęcia 4 |
Falmec Flipper NRS 85/800 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Flipper NRS 85/800
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Flipper NRS 85 biały | 6 799 zł |
Okap FALMEC FLIPPER NRS 85 biały 800 m3/h | 6 799 zł |
Okap FALMEC FLIPPER NRS 85 biały **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPREMIUMPA | 6 796 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap przyścienny FALMEC FLIPPER NRS 85 biały | 800 m3/h |5 | 6 792 zł |
FALMEC FLIPPER NRS 85 BIAŁY FALMEC okap FLIPPER NRS 85 BIAŁY | 6 799 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →