Okap Falmec Light 180/500 Isola czarny
Zdjęcia 5 |
Falmec Light 180/500 Isola czarny 2022 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Light 180/500 Isola czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Light Isola 180 czarny mat | 13 799 zł |
Okap FALMEC Light Isola 180 500 m3/h | 13 799 zł |
Okap wyspowy FALMEC Light Isola 180 Brąz 500 m3/h | 13 799 zł |
Okap wyspowy FALMEC Light Isola 180 Brąz 500 m3/h | 13 799 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →