Okap Falmec Lumiere 67/450 Isola biały
Falmec Lumiere 67/450 Isola biały |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Lumiere 67/450 Isola biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Lumière E.ion Isola 67 biały | 11 599 zł |
Okap FALMEC Lumière E.ion Isola 67 biały 450 m3/h | 11 599 zł |
Okap FALMEC LUMIERE E.ION ISOLA 67 biały **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECP | 11 596 zł |
Okap wyspowy FALMEC LUMIERE E.ion ISOLA 67 biały | 450 m3/h |5LATGWARANCJI | 11 592 zł |
Falmec okap Lumière E.ion Isola 67 biały 450 m³/h - Sprawdź Cene i Kupuj T | 11 592 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →