Okap Falmec Mare 66/450 Isola
Zdjęcia 5 |
Falmec Mare 66/450 Isola |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Mare 66/450 Isola
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Mare E.ion Isola 66 biały | 12 099 zł |
Okap FALMEC MARE E.ion Isola 66 czarny 450 m3/h | 12 099 zł |
Okap FALMEC MARE E.ION ISOLA 66 biały **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPREM | 12 096 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap wyspowy FALMEC MARE E.ion ISOLA 66 biały | 450 m3/h | | 12 092 zł |
Falmec Mare E.ion Isola 66 biały 450 m³/h - Sprawdź Cene i Kupuj Taniej ! | 12 092 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →