Okap Falmec Tab 60/800
Falmec Tab 60/800 Designwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Tab 60/800
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Tab 60 biały | 4 699 zł |
Okap przyścienny FALMEC TAB 60 czarny | 4 699 zł |
Okap FALMEC TAB 60 biały **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER202 | 4 696 zł |
Okap przyścienny FALMEC TAB 60 biały | 800 m3/h |5LATGWARANCJI| dodatkowyR | 4 692 zł |
FALMEC TAB 60 BIAŁY FALMEC okap TAB 60 BIAŁY 800 M 3/H | 4 699 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →