Okap Falmec Nuvola 140
Falmec Nuvola 140 |
|
Należy sprawdzić obecność silnika.
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Nuvola 140
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap sufitowy FALMEC Nuvola 140 z silnikiem poddaszowym o mocy 950 m3/h | 9 799 zł |
Okap FALMEC NUVOLA LED 90 biały (bez silnika, z pilotem) jesteśmyFALMECPRE | 6 246 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap sufitowy FALMEC NUVOLA LED 90 biały | z pilotem | bez | 6 242 zł |
Okap sufitowy FALMEC Nuvola Led 90 biały - korpus bez silnika, z pilotem - | 6 241 zł |
FALMEC okap NUVOLA Led 90 biały (bez silnika) *Kupuj TANIEJ u nas* - (22)- | 6 249 zł |
pokaż 19 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →