Okap Elica Skydome H30 A/100 biały (PRF0146232)
Elica Skydome H30 A/100 biały 2020 rokwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Skydome H30 A/100 biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap sufitowy ELICA SKYDOME H30 A/100 | 9 499 zł |
Okap sufitowy ELICA SKYDOME A/100 H30 biały (30 cm wysokość) (PRF0146232B) | 9 499 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap sufitowy ELICA SKYDOME A/100 H30 | 9 499 zł |
Okap Elica Skydome H30 A/100 PRF0146232A - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwa | 9 499 zł |
ELICA Okap SKYDOME H30 A/100 biały, wys.30cm PRF0146232B * - Z KODem EL10 | 9 499 zł |
Okap Elica Skydome H30 A/100 PRF0146232A - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwa | 9 499 zł |
Okap Elica SKYDOME H30 A/100 Biały PRF0146232B wyciąg | 9 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →