Okap Falmec Flipper Green.Tech 85/800
Falmec Flipper Green.Tech 85/800 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Flipper Green.Tech 85/800
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Flipper Green.Tech 85 biały mat | 4 999 zł |
Okap przyścienny FALMEC FLIPPER Green.Tech CZARNY 85 | 4 999 zł |
Okap FALMEC FLIPPER GREEN.TECH 85 czarny matowy (800m3/h) **5LATGWARANCJI* | 4 996 zł |
Okap przyścienny FALMEC FLIPPER Green.Tech 85 czarny matowy | 800 m3/h | z | 4 992 zł |
Okap przyścienny FALMEC Flipper Green.tech 85 cm Czarny matowy 800 m³/h be | 4 991 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →