Okap Falmec Spazio Circle.Tech 130/600 Isola
Zdjęcia 5 |
Falmec Spazio Circle.Tech 130/600 Isola 2022 rok |
|
Uchwyt na przybory kuchenne. Podstawka pod tablet.
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Spazio Circle.Tech 130/600 Isola
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Spazio Circle.Tech Isola 130 czarny | 15 199 zł |
Okap FALMEC SPAZIO Circle.Tech Isola 130 czarny 600 m3/h | 15 199 zł |
Okap FALMEC SPAZIO CIRCLE.TECH ISOLA 130 czarny (600m3/h) z pilotem jesteś | 15 196 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap wyspowy FALMEC SPAZIO Circle.Tech ISOLA 130 czarny | | 15 192 zł |
Okap wyspowy FALMEC Spazio Circle.Tech Isola 130 inox 600 m³/h z pilotem - | 15 899 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →