Okap Falmec Elektra 67/800 srebrny
Zdjęcia 8 |
Falmec Elektra 67/800 srebrny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Elektra 67/800 srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szkło FALMEC ELEKTRA do MIRABILIA LED ROUND 67 jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNE | 1 767 zł |
**WYSYŁKA 24H** Szkło FALMEC ELEKTRA do MIRABILIA LED ROUND 67 dodatkowyRA | 1 763 zł |
Szkło do okapu FALMEC Szkło Elektra - Mirabilia Round 67 KACL.202 - Sprawd | 1 762 zł |
Szkło do okapu FALMEC Szkło Elektra - Mirabilia Round 67 KACL.202 - Sprawd | 1 762 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →