Okap Faber T-Light Isola EV8P X A100 stal nierdzewna (110.0456.264)
Faber T-Light Isola EV8P X A100 stal nierdzewna wydajny biały stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber T-Light Isola EV8P X A100 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FABER Wyspa Okap T-LIGHT ISLA wykończenie ze stali nierdzewnej 100cm F-110 | 5 650 zł |
Okap wyspowy FABER T-Light Isola X 100 | 6 590 zł |
Faber Okap T-LIGHT ISOLA X 100 F-110.0456.264 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 | 8 299 zł |
Okap FABER T-LIGHT ISOLA EVO X 100 110.0456.264* - UŻYJ KOD Płać mniej za | 7 719 zł |
Faber Okap T-LIGHT ISOLA X 100 F-110.0456.264 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 | 8 299 zł |
Modyfikacje Faber T-Light Isola EV8P X A100
Ceny na Faber T-Light Isola EV8P X A100 |
---|---|---|---|---|
Faber T-Light Isola EV8P WH Matt A100 biały | od 6 039 zł | 6 oferty | ||
Faber T-Light Isola EV8P X A100 stal nierdzewna | od 5 650 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →