Okap Kernau KBH 0560.1 B Gesture czarny
Zdjęcia 3 |
Kernau KBH 0560.1 B Gesture czarny |
|
Kapturem steruje się gestami
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KBH 0560.1 B Gesture czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Okap Kernau kbh 0560.1 b gesture | 1 299 zł |
Okap wkład Kernau KBH 0560.1 B Gesture | 1 299 zł |
Okap KERNAU KBH 0560.1 B GESTURE | 1 299 zł |
Okap wkład KERNAU KBH 0560.1B Gesture | 1 299 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Okap do zabudowy KERNAU KBH 0560. 1 B GESTURE | 642 m3 | 1 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →