Okap Berg Maestro 52
Berg Maestro 52 2022 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berg Maestro 52
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Pochłaniacz do Zabudowy BERG MAESTRO 52 White Biały | 1 049 zł |
BERG Maestro 52 Black | 997 zł |
Okap BERG Maestro 52 Black | 999 zł |
Berg Maestro okap kuchenny 52 cm podszafkowy biały MAESTRO52WH | 1 099 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →