Okap Falmec Stella Evo 90 Isola
Zdjęcia 4 |
Falmec Stella Evo 90 Isola 2022 rokDesign |
|
Nie ma silnika w zestawie.
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Stella Evo 90 Isola
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC STELLA EVO 90 biały (bez silnika, z pilotem) jesteśmyFALMECPRE | 6 246 zł |
Okap sufitowy FALMEC STELLA EVO 90 biały | z pilotem | bez silnika |5LATGW | 6 242 zł |
Okap sufitowy FALMEC Stella evo 90 biały - korpus bez silnika, z pilotem - | 6 249 zł |
FALMEC okap STELLA EVO 90 biały (bez silnika) *Kupuj TANIEJ u nas* - (22)- | 6 249 zł |
Okap FALMEC STELLA EVO 90 inox (bez silnika, z pilotem) jesteśmyFALMECPREM | 5 546 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →