Okap Franke Format 45 FDF H45 9354 I XS stal nierdzewna (325.0518.720)
Franke Format 45 FDF H45 9354 I XS stal nierdzewna 2022 rokFormat |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Format 45 FDF H45 9354 I XS stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Franke Format FDF H45 9354 I XS stal szlachetna 325.0518.720 | 3 719 zł |
Okap Franke NAS RTV AGD Okap FRANKE FORMAT 325.0518.720 Stal szlachetna | 3 710 zł |
Okap wyspowy FRANKE Format FDF H45 9354 I XS stal szczotkowana (325.0518.7 | 3 719 zł |
FRANKE studio 325.0518.720 FDF H45 9354 I XS Stal szlachetna | 3 719 zł |
Okap wyspowy FRANKE Format 45 FDF 9354 I XS 325.0518.720 Indywidualne Wyce | 3 719 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →