Okap Franke Format FDF EV8 90 XS stal nierdzewna (325.0599.549)
Zdjęcia 3 |
Franke Format FDF EV8 90 XS stal nierdzewna 2022 rokFormat czarny stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Format FDF EV8 90 XS stal nierdzewna
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KAMPANA DEKORACYJNA FRANKE FORMAT FDF EV8 90/CM NIERDZEWNY 325.0599.549 | 3 117 zł |
Okap kuchenny Franke Format FDF EV8 90 XS 325.0599.549 stal szlachetna | 1 759 zł |
Franke Format FDF EV8 90 XS Stal szlachetna | 1 629 zł |
Okap FRANKE Format FDF EV8 90 XS | 2 199 zł |
Franke Format FDF EV8 90 XS Stal szlachetna | 1 659 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Franke Format FDF EV8 90 XS
Ceny na Franke Format FDF EV8 90 XS |
---|---|---|---|---|
Franke Format FDF EV8 90 BK czarny | od 1 561 zł | 13 oferty | ||
Franke Format FDF EV8 90 XS stal nierdzewna | od 1 561 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →