Okap Franke FBI 525 GR szary (305.0599.532)
Franke FBI 525 GR szary 2020 rokInca czarny szary |
|
Klasyczny w pełni zabudowany kaptur w przystępnym segmencie cenowym, prezentowany na rynku przez popularną szwajcarską markę Franke. Urządzenie ma nieznacznie zmniejszoną szerokość korpusu 52,2 cm, ale jednocześnie można je łatwo zabudować w wiszącej szafce kuchennej. Sam korpus oraz widoczna część maski wykonane są ze stali konstrukcyjnej, malowanej odporną farbą proszkową. Sercem urządzenia jest silnik elektryczny o mocy 110 W, zapewniający maksymalną wydajność 390 m³/h.
Okap Franke FBI 525 GR posiada wygodny, rozsuwany panel sterowania, który umożliwia regulację aktualnej wydajności urządzenia, a także włączanie/wyłączanie systemu oświetlenia. W sumie dostępne są trzy tryby wydajności. Pierwsza prędkość zapewnia odsysanie oparów jednego lub dwóch aktywnych palników, a poziom generowanego hałasu nie przekracza 61 dB. Drugi nadaje się do gotowania produktów o wyraźnym zapachu, a trzeci pozwoli szybko przewietrzyć kuchnię poprzez wymianę powietrza, ale hałas wzrasta do 67 dB. Możliwa jest praca w trybie recyrkulacji, w którym powietrze jest oczyszczane przepuszczając je przez filtr węglowy (zakupiony osobno model 112.0564.564).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Kup Franke FBI 525 GR szary
Wszystkie ceny 20 →Komfort Okap Franke fbi 525 gr 305.0599.532 | 599 zł |
FRANKE FBI 525 GR | 399 zł |
Okap FRANKE Box FBI 525 GR Szary | 409 zł |
Okap FRANKE Box FBI 525 GR Szary | 409 zł |
Modyfikacje Franke FBI 525 GR
Ceny na Franke FBI 525 GR |
---|---|---|---|---|
Franke FBI 525 BK czarny | od 450 zł | 12 oferty | ||
Franke FBI 525 GR szary | od 399 zł | 21 oferta |