Okap Franke T-Glass Linear FGL 925 XS NP stal nierdzewna (325.0590.996)
Franke T-Glass Linear FGL 925 XS NP stal nierdzewna 2021 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke T-Glass Linear FGL 925 XS NP stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke Glass Linear FGL 925 XS NP Stal szlachetna | 1 269 zł |
Franke Glass Linear FGL 925 XS NP Stal szlachetna | 1 299 zł |
Okap przyścienny FRANKE Glass Linear LED FGL 925 XS NP stal szczotkowana + | 1 220 zł |
Okap FRANKE Glass Linear FGL 925 XS NP Stal szlachetna / szkło | Bezpłatny | 1 299 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →