Okap Franke FTC 532L GR/XS stal nierdzewna (315.0547.794)
Franke FTC 532L GR/XS stal nierdzewna biały stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FTC 532L GR/XS stal nierdzewna
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Franke Telescopic LED FTC 532L GR/XS 315.0547.794 stal szlac | 471 zł |
Franke Telescopic FTC 532L GR/XS Stal szlachetna | 499 zł |
Okap FRANKE Telescopic FTC 532L GR/XS | 589 zł |
Franke Telescopic FTC 532L GR/XS Stal szlachetna | 499 zł |
Okap podszafkowy FTC 532L XS 50 cm Franke | 449 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Franke FTC 532L GR/XS
Ceny na Franke FTC 532L GR/XS |
---|---|---|---|---|
Franke FTC 532L WH biały | od 418 zł | 9 oferty | ||
Franke FTC 532L GR/XS stal nierdzewna | od 418 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →