Okap Franke FTC 632L GR/XS stal nierdzewna (315.0547.796)
Zdjęcia 3 |
Franke FTC 632L GR/XS stal nierdzewna 2020 rokFlexa |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FTC 632L GR/XS stal nierdzewna
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap teleskopowy Franke Telescopic FTC 632L GR/XS Stal szlachetna 315.0547 | 589 zł |
Okap kuchenny Franke Telescopic LED FTC 632L GR/XS 315.0547.796 stal szlac | 471 zł |
Franke Telescopic FTC 632L GR/XS Stal szlachetna | 419 zł |
Okap FRANKE Telescopic FTC 632L GR/XS | 532 zł |
Okap podszafkowy FTC 632L GR/XS 60 cm Franke | 429 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Franke FTC 632L GR/XS
Ceny na Franke FTC 632L GR/XS |
---|---|---|---|---|
Franke FTC 632L WH biały | od 418 zł | 18 oferty | ||
Franke FTC 632L BK czarny | od 383 zł | 16 oferty | ||
Franke FTC 632L GR/XS stal nierdzewna | od 418 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →