Okap Franke FPJ 615 V BK A czarny (110.0361.890)
Franke FPJ 615 V BK A czarny biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FPJ 615 V BK A czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Franke Evo FPJ 615 V BK A 110.0361.890 czarne szkło | 1 351 zł |
Franke EVO FPJ 615 V BK A Czarny | 1 239 zł |
Okap FRANKE EVO FPJ 615 V BK A Czarny | 1 689 zł |
Franke EVO FPJ 615 V BK A Czarny | 1 239 zł |
Modyfikacje Franke FPJ 615 V BK A
Ceny na Franke FPJ 615 V BK A |
---|---|---|---|---|
Franke FPJ 615 V WH A biały | od 1 159 zł | 15 oferty | ||
Franke FPJ 615 V BK A czarny | od 1 239 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →