Okap Franke FVT 605 BK czarny (330.0572.974)
Franke FVT 605 BK czarny 2020 rokVertis biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FVT 605 BK czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Okap Franke fvt 605 bk a 330.0572.974 | 1 239 zł |
Okap kuchenny Franke Vertis FVT 605 BK A 330.0572.974 czarne szkło | 991 zł |
Okap FRANKE Vertis FVT 605 BK A | 1 067 zł |
Okap przyścienny FRANKE Vertis FVT 605 BK A czarne szkło (330.0572.974) PR | 879 zł |
Okap przyścienny FRANKE Vertis FVT 605 BK A czarne szkło (330.0572.974) PR | 879 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Franke FVT 605 BK
Ceny na Franke FVT 605 BK |
---|---|---|---|---|
Franke FVT 605 WH biały | od 919 zł | 10 oferty | ||
Franke FVT 605 BK czarny | od 874 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →