Okap Franke FTC 601 GR XS srebrny
Franke FTC 601 GR XS srebrny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FTC 601 GR XS srebrny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Franke Telescopic FTC 601 GR XS 110.0439.278 stal szlachetna | 695 zł |
Franke Telescopic FTC 601 GR XS Szary | 699 zł |
Okap FRANKE Telescopic FTC 601 GR XS | 869 zł |
Franke Telescopic FTC 601 GR XS Szary | 699 zł |
Okap teleskopowy FRANKE Telescopic FTC 601 GR XS stal szczotkowana + szary | 616 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Franke FTC 601 GR XS
Ceny na Franke FTC 601 GR XS |
---|---|---|---|---|
Franke FTC 601 WH GL biały | od 599 zł | 14 oferty | ||
Franke FTC 601 BK GL czarny | od 615 zł | 16 oferty | ||
Franke FTC 601 GR XS srebrny | od 615 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →