Okap Franke Style Pro FSTPRO 908 stal nierdzewna (305.0522.797)
Franke Style Pro FSTPRO 908 stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Style Pro FSTPRO 908 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FRANKE STYLE PRO FSTPRO 908 | 3 509 zł |
Okap do zabudowy FRANKE Style Pro FSTPRO 908 X stal szczotkowana (305.0522 | 3 509 zł |
Okap podszafkowy FRANKE STYL PRO FSTPRO 908 X 305.0522.797 tel. 697 256 41 | 3 509 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →